Akbank’tan Kelepir Fiyata İcralık Evler! 50.000 TL’den Başlayan Uygun Konutlar İçin Teklifinizi Hemen Verin


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Akbank gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Akbank’tan satılık gayrimenkuller, arsalar, müstakil ev, apartman dairesi, tarla, dükkan ve işyerleri 50 bin TL altı fiyatlarla satışta!

Akbank'tan Kelepir Fiyata İcralık Evler! 50.000 TL'den Başlayan Uygun Konutlar İçin Teklifinizi Hemen Verin

Akbank, 2022 yılına yaklaşırken icralık evlerin fiyatını düşürdü. Banka nezdindeki gayrimenkullerin satışını hareketlendirmek adına fiyat indirimi yapan Akbank, son dönemde bu gayrimenkullerin satışında ciddi bir yoğunluk yaşamakta.

İcralık ev satışı yapan bankalardan biri olan Akbank’ın elindeki icralık evleri incelemek ve satış şartlarını öğrenmek için size özel hazırladığımız haberimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Akbank, icralık evlerin satışına hız vererek fiyatlarda oldukça cazip indirimler yapmaya başladı. Öyle ki bankanın elinde 50.000 TL’den 10.000.000 TL’ye kadar her bütçeye uygun ev var. Akbank, konut satışının yanı sıra icralık arsa ve iş yeri satışı da yapmakta.

HER BÜTÇEYE UYGUN AKBANK’TAN SATILIK GAYRİMENKULLER!

Bütçeniz ne kadar olursa olsun Akbank portföyünde size uygun bir ev mutlaka var. İster oturmak için, ister alıp yatırım amacıyla kiraya vermek için bu konutları satın alabilirsiniz. Akbank icralık evler satış sitesinde konutlarla ilgili tüm ayrıntıları bulabilecek, dilerseniz gayrimenkule ait fotoğrafları yakından inceleyebileceksiniz.

Akıllı arama özelliğini kullanarak belirli fiyat aralığındaki konutları inceleyebilir, yine dilerseniz belirli şehirler için özel arama yaparak aradığınız konuta daha çabuk ulaşabilirsiniz. Örneğin; İzmir’de bir ev arıyorsanız il kısmında İzmir’i seçebilir, isterseniz fiyat aralığını da belirleyerek sadece bütçenize uygun İzmir’de bulunan konutları filtreleyebilirsiniz.

Daha önce teklif verilmeyen gayrimenkullerin ilan detayında ilk teklif bekleniyor şeklinde bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Banka tarafından belirlenen başlangıç tutarından az olmamak kaydıyla teklifinizi yapmak istiyorsanız ilgili gayrimenkulün görseline tıkladıktan sonra ‘’Teklif Ver’’ butonuna basmanız gerekecek. Gayrimenkul satış sitesi üzerinden teklif verebilmek için Akbank şubelerinden birine giderek teminat bedeli yatırmalı ve karşılığında kullanıcı adı ile şifresi talep etmelisiniz.

Alacağınız giriş bilgilerini kullanarak sisteme giriş yapmanız halinde teklifinizi hemen iletebilirsiniz. Teklifin geçerlilik süresi içerisinde daha iyi bir teklif gelmezse öncelik hakkı elde ederek söz konusu gayrimenkulü satın alabilirsiniz.

Hâlihazırda teklif almış olan gayrimenkullerin teklifini artırarak da ihaleye katılabilirsiniz. Bu durumda da ilk defa teklif yapmış gibi belirlenen sürenin sonuna kadar daha iyi bir teklif gelmemesi gerekir. Süre sonunda sistemdeki en iyi teklif size aitse satış için öncelik hakkı elde etmiş olursunuz.

EROL ÇELİK – Satış Değerleme Uzmanı


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0 850 303 07 34