MİLLİ EMLAK 5 YIL EMLAK VERGİSİ MUAFİYETİ,


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

MİLLİ EMLAK 5 YIL EMLAK VERGİSİ MUAFİYETİ, SATIŞTA SIFIR TAPU HARCI VE KDV MUAFİYETİ FIRSATI SUNUYOR! 

Milli Emlak tarafından satışa sunulan taşınmazların tümünde alımda bulunmak isteyen kişilere tapu işlemlerinde sıfır tapu harcı ve KDV muafiyeti sunulurken buna ek olarak 5 sene emlak vergisi muafiyeti hakkı da tanınıyor. Yine alımda bulunan kişiler isterlerse peşin ödeme yapabilirken isterlerse ise ödemelerini 2 yıl vadeli olarak 24 ay taksitle yapabiliyor. 

MİLLİ EMLAK’TAN ARSA NASIL ALINIR, MİLLİ EMLAK ARSA, TARLA, ARAZİ SATIŞI NASIL YAPILIR?

Milli Emlak hazine arazisi satışı kurumun resmi internet sitesi olan Milli Emlak GOV TR üzerinden yayımlanmakta olup, hazine arazileri için başvurular Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri, Emlak Müdürlükleri, Milli Emlak Müdürlükleri ve Milli Emlak Şeflikleri üzerinden yapılmaktadır. 

HAZİNE ARAZİLERİ LİSTESİ: MİLLİ EMLAK SATILIK ARSA FİYATLARI KAÇ TL, M2 FİYATI NE KADAR?

Hazine arazilerinin satışı konusunda Milli Emlak yeni ilanlarını yayımlamaya devam ederken söz konusu ilanlarda en düşük fiyatlar 750 liradan başlıyor. Milli Emlak Satılık arsa ilanları için Yozgat Sorgun’da bulunan 175,96 m2 büyüklükte arsa için 2.640 TL fiyat belirlerken Balıkesir Kepsut ilçesinde yer alan 862,5 m2 tarla için ise satış fiyatı 4.312,50 TL olarak ilan edildi. Kesin bir m2 fiyatı bulunmakta olup her taşınmaz için fiyatlama ayrı yapılmaktadır.

EROL ÇELİK – Satış Değerleme Uzmanı

Evinizin Danışmanı – BÜYÜKÇEKMECE EMLAK TV


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0 850 303 07 34