Milli Emlak’tan Satılık Yerler Şubat 2022!


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

70 İlde 5.525 Hazine Arazisi, Arsa Satışları Nerede İse M2 Fiyatına Yapılacak

Arazi, tarla ve arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere Milli Emlak / arsa satışları Şubat 2022 ilanları yayımlandı. 70 ilde satışa çıkan Milli Emlak hazine arazileri, arsa ve tarla satışına başladı.

Milli Emlak'tan Satılık Yerler Şubat 2022! 70 İlde 5.525 Hazine Arazisi, Arsa Satışları Nerede İse M2 Fiyatına Yapılacak

Yükselen fiyatları ile gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen kişilerin yeniden radarına giren arsa ve tarla fiyatları talebin artması ile yükselişini hızlandırmıştı. Hem kendisi, hem çoluk çocuğu için arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere beklenen fırsat ilanları Milli Emlak tarafından sunuldu. Milli Emlak tarla satışı yanı sıra satılık hazine arazileri, arsa, bağ, bahçe ve ham toprak gibi çok sayıda farklı ilanı satışa sundu. 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından alınan karar doğrultusunda, mülkiyeti hazineye ait olan ve kullanılmayan, atıl durumda bulunan ya da işgalli olan arsa, tarla gibi taşınmazların Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından satışa sunulduğu ilan edilmişti. Hazine taşınmazları için verilen ilanlar Milli Emlak tarafından yayımlanırken beklenen Şubat ayı ilanları da sitede yerini aldı. 

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI 2022 ŞUBAT! HAZİNE ARAZİLERİ SATIŞI SON DURUM NE?

Mülkiyeti hazineye ait olan taşınmazlar için satış ilanları Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Milli Emlak Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanıyor. Yine hazine taşınmazları Milli Emlak il ve ilçe müdürlükleri üzerinden yapılıyor.

milli emlak arsa satışları

Satışlarda piyasa koşullarının çok daha altında yer alan ve nerede ise m2 fiyatına tamamı satılan arsa ve tarlalar için ödeme kolaylıkları da sunuluyor. Bugün itibari ile internet sitesinde 70 ilde yer alan 5 bin 525 hazine taşınmazı için başvuru yapılabiliyor. 

EROL ÇELİK – Satış Değerleme Uzmanı


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0 850 303 07 34